Transport międzynarodowy i krajowy

Firma "BODEX" to profesjonalny dostawca usług transportowych na terenie całego kraju, specjalizujący się w transporcie lekkim o ładowności do 3,5 tony. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz posiadanie floty liczącej 140 samochodów, których średni wiek wynosi 2 lata, umożliwia nam zapewnienie solidności i profesjonalizmu naszych usług.

Transport Bodex

Flota samochodowa

Nasza nowoczesna flota, oparta na samochodach marki Mercedes Benz, takich jak Sprinter i Vito, spełnia najwyższe standardy ekologiczne i techniczne.
Posiadamy licencję na transport międzynarodowy, co umożliwia nam świadczenie usług w różnych krajach Europy. Dodatkowo, posiadamy własne bazy w Austrii i Włoszech.

Zobacz więcej

Nasze usługi transportowe są wspierane przez doświadczonych kierowców, którzy posiadają niezbędne umiejętności i wiedzę, aby zapewnić bezpieczny i terminowy transport. Ponadto, jako przewoźnik, posiadamy ubezpieczenie, które daje naszym klientom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa

Warsztat Bodex

Usługi warsztatowe

Oprócz usług transportowych, oferujemy również szeroki zakres usług warsztatowych, obejmujących naprawę i regenerację układów hamulcowych, wymianę oleju oraz naprawę i wymianę opon.
Nasza obsługa warsztatowa gwarantuje wysoką jakość i niezawodność wykonanych prac.

Skontaktuj się z nami

W "BODEX" wiemy, jak istotne jest zadowolenie naszych klientów, dlatego stawiamy na profesjonalizm, nowoczesność i doskonałą obsługę w każdym aspekcie naszej działalności.

Nawiązanie współpracy, zlecenia, wyceny:

Marcin Gordzielik
Dyrektor ds. Logistyki
marcin.gordzielik@bodexrsl.pl
tel. 608 732 474

Zamów transport

Podaj nazwę firmy
Podaj adres
Podaj numer NIP
Podaj adres email
Podaj swój numer telefonu
Podaj dane osoby kontaktowej
Podaj datę załadunku
Podaj kraj
Podaj datę załadunku
Podaj kraj
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.